канцтовари

Ответить
Лисовская Настя

канцтовари

Сообщение Лисовская Настя » 19 июл 2021, 14:30

Хлопці та дівчата - де ви своїм діткам купуєте шкільне приладдя - ну там ручки, олівці, мапи, рюкзаки? Я оце вирішила заготовити все необхідне для школи заздалегідь, бо невідомо чи будуть в цьому році ті шкільні базари.

Рита Севастьянова

канцтовари

Сообщение Рита Севастьянова » 19 июл 2021, 14:30

А чому б їм не бути, навіть в тому році були, так невеликі, та й ціни там були не самі маленькі, але ж сам шкільний базар був. Хоча може ви маєте рацію - в інтернеті у будь якому разі дешевше буде.

Лисовская Настя

канцтовари

Сообщение Лисовская Настя » 19 июл 2021, 14:31

До речі і про ціни теж, на сайтах в більшій мірі ціни реально нижчі за магазинні, а ще я боюся, що знову якась дуже розумна людина обголосить черговий локдаун і всі базари-магазини зачіняться і ми залишимося без потрібного.

Маруся Романова

канцтовари

Сообщение Маруся Романова » 19 июл 2021, 14:32

Так, я теж про це ще у червні подумала, тому потихеньку все літо закуповувала шкільне приладдя та канцелярку для дітей. Дещо звістно замовляла в Китаї, бо часу було вдосталь, але ви можете і не встигнути, тому замовляйте десь поближче, от наприклад шкільний рюкзак ви можете купити на сайті Офіс Центр, вибір великий і вартість на товари адекватна - https://office-centre.com.ua/catalog/sh ... i_shkilni/

Ответить